Profil firmy

Spoločnosť TECHTEAM bola založená na jar roku 2009.

Momentálne pôsobí v oblasti pozemného staviteľstva, obzvlášť v oblasti TZB (technické zariadenie budov). Firma svojím zákazníkom ponúka kvalitný a vysoko odborný servis, od poradenskej činnosti, projekčnej a samotnej realizácie až po záručný a pozáručný servis, čo potvrdzuje veľmi dobrou pozíciou na stavebnom trhu. A to, že management firmy je vysoko odborne zdatný a má prepracovaný profesionálny systém riadenia spoločnosti ISO 9001:2008, preukázal už na mnohých stavbách a investičných celkoch nielen na Slovensku ale aj v Českej republike. Ďalej firma získala certifikáty ISO 14001:2004.
TECHTEAM vyniká nad konkurenciou kvalitou dodaných technologických zariadení, spoľahlivosťou termínov a odborným servisom, neustálou konfrontáciou s technickým vývojom, flexibilitou a vysokou motiváciou svojich pracovníkov.

Cení si každého zákazníka ako významného zákazníka a je rada, že môže plniť jeho individuálne potreby a požiadavky. Urobí všetko, aby zákazníci mohli pohodlne, jednoducho a efektívne využívať všetky poskytujúce služby a technologické celky.

Firma pružná, energická a spoľahlivá pri plnení zákazky